Lierac Çatlak Kremi

 

Lierac Çatlak Kremi

 

Dünyanın en güzel ve mutluluk veren olaylarından birisidir annelik. Sorumuluklar, tatlı yorgunluklar ve fedakarlık gerektiren uzun soluklu bir yolculuktur. Siz güzel bebekler doğurun, lierac çekici anneler yaratsın sloganı ile yola çıkan marka, uzun süren bilimsel çalışmalar sonucunda Lierac Çatlak Kremi ni üretti.

 

Hamilelik süresince vücudun temel dinamiklerinin değişime uğrayıp, hamilelik sonrasında tekrar eski haline dönmesi ile meydana gelen ve vücudun hemen her yerinde gözlemlenebilen çatlak görünümlerine karşı etkili bakım sağlayan, Lierac Çatlak Kremi, hamilelik sonrasında oluşmuş çatlakların önlenmesinde etkin olarak kullanılmaktadır.

 

Gebeliğin başlangıcından bitimine kadar oluşması muhtemel çatlakların önlenmesine de katkı sunan Lierac Çatlak Kremi, annelerin en çok tercih ettiği üründür.

 

Vücutta meydana gelen ani kilo almaya bağlı şekil değişimleri, cildin tolere edebileceği elastikiyet sınırlarını zorladığında çatlaklar meydana gelmekte, zamanında müdahale edilmeyen durumlarda ise, geri dönüşü mümkün olmayan cilt bozukuluğu ve sarkmalara neden olabilmektedir. Gebeliğin ilk 3 ayında krem kullanımına zaruret olmamasına rağmen, 3. aydan itibaren karın, basen, ayak gibi bölgelerde düzenli kullanımı olduğunda, sarkma ve çatlaklara karşı etkin çözüm üretilebilmektedir.

 

Lierac Kremi kullanırken, ellerinizin parmakları ile çatlak bölgelerine küçük alanlarda dairesel hareketlerle yedirerek uygulama yapmalı, cilt tarafından emildikten sonra, daha fazla ovalamadan başka bölgeye geçmeli ve bütün bölge tamamlanana kadar devam etmelisiniz.

 

Lierac Çatlak Önleyici Krem, size özel olarak ucuz fiyat, Ales Groupe güvencesinde orijinal ürün ve kaliteli hizmet ile sunulmaktadır.

TÜKENDİ
Lierac Phytolastil Çatlak Önleyici Jel Krem 100 ml
%3 indirim
52.99
55.00
TÜKENDİ
Lierac Phytolastil Çatlak Önleyici Jel 200 ml
%40 indirim
80.99
135.00
TÜKENDİ
Lierac Phytolastil Çatlak Önleyici Jel 2li Set 2x200ml
%33 indirim
154.00
230.00
 
Powered by iMagaza ETicaret